Hledáme průvodce k nejstarším dětem

Chceš učit děti a ne jen předměty? Baví tě matematika, IT, fyzika a další přírodovědné obory? Láká tě být spíš průvodcem, než klasickým učitelem? Naplňuje tě práce s dětmi na druhém stupni? Možná hledáme právě tebe. Ozvi se nám do 6. 5. 2022.

6. 4. 2022| Radka Matějíčková
Jihlava3trojroci

Více informací

a jak se přihlásit?

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám zašli do 6. 5. 2022.

 

Ve ScioŠkolách děti připravujeme na svět plný změn a netušených příležitostí. Učí se zodpovědnosti za svá rozhodnutí, své vzdělávání i za okolní svět. Vycházíme přitom z aktuálních vědeckých poznatků. Podporujeme přirozený rozvoj dětí a posilujeme jejich zvídavost. Přidáte se k nám?

Koho hledáme?

Naplňuje vás práce se staršími dětmi a máte chuť se spolu s nimi rozvíjet a učit? Oceníte možnost podílet se na provozu školy a realizovat své vlastní nápady? Hledáte místo v takové škole, kterou byste sami rádi navštěvovali? Pak máme práci přesně pro vás.

Hledáme průvodce - tak říkáme našim učitelům - do třetího trojročí (7. - 9. ročník) základní školy v Jihlavě. Potřebujeme doplnit náš tým o někoho, komu jsou blízké oblasti jako matematika, IT, fyzika a třeba trochu i další přírodovědné obory. 

Pedagogická kvalifikace a praxe ve školství je velkou výhodou, ale ne podmínkou. Zkušenost s prací s dětmi ano.

Nejlépe se mezi nás hodí lidé zvídaví, učenliví a optimističtí. Trpěliví, aktivní a zodpovědní. Lidé s rozvinutým morálním citem a zdravou sebedůvěrou. Naši průvodci by zkrátka měli být takoví, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Co nabízíme?

  • Úchvatnou, smysluplnou, ale i vyčerpávající práci.
  • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt.
  • Skvělé kolegy i vedení.
  • Podporu a důkladné zaučení.
  • Průběžné kvalitní další vzdělávání.
  • Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a prostor vyjadřovat se i k dění na ostatních ScioŠkolách.
  • Podnětné pracovní prostředí.

Jak to u nás chodí

Mrkněte se na blogu Smysl v práci, server Atmoskop  a více o ScioŠkolách.

To zní skvěle, co je potřeba udělat?

Pokud se k nám chcete přidat, pošlete nám své CV, ve kterém, kromě obvyklých údajů, uveďte veškeré dosavadní zkušenosti z práce s dětmi. I ty, které vám na první pohled zdají méně důležité.

Také bychom se rádi dozvěděli pár řádek o tom, proč byste rádi pracovali zrovna u nás, na co byste se nejvíce těšili a čeho se třeba i obávali.

Nakonec pro vás máme ještě drobný úkol. Naplánujte pro děti jednu vyučovací hodinu. Popište jednotlivé kroky výuky a jaký cíl jimi budete sledovat. Ve skupině by mělo být asi 10 dětí, máte 45 minut. Téma je na vás, věková skupina 7. - 9. ročník.

Těšíme se na vaši odpověď, kterou nám zašlete do 4. 4. 2022.

Více informací

a jak se přihlásit? 

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám zašli do 6. 5. 2022.