Hledáme asistenta pedagoga pro 2. trojročí

Zajímáte se o inovativní vzdělávání? Naplňuje vás práce s dětmi? Máte chuť pomoc s rozvojem dětí? Chcete realizovat své nápady? Hledáme parťáka pro naše děti a naše průvodce z 2. trojročí na pozici Asistenta pedagoga.

30. 9. 2022| Radka Matějíčková
Blog Inzerce

Více informací

a jak se přihlásit?

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám zašli do 27. 10. 2022.

 

Ve ScioŠkolách děti připravujeme na svět plný změn a netušených příležitostí. Učí se zodpovědnosti za svá rozhodnutí, své vzdělávání i za okolní svět. Vycházíme přitom z aktuálních vědeckých poznatků. Podporujeme přirozený rozvoj dětí a posilujeme jejich zvídavost. Přidáte se k nám?

Proč k nám?

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Hledáte novou životní výzvu? Je vám blízká oblast vzdělávání? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je tu příležitost právě pro Vás.

V Jihlavě jsme již šestým rokem. Jsme stabilní škola s inovativním přístupem ke vzdělávání, stále přijímáme nové žáky, a tak potřebujeme rozšířit i náš tým. Na pozici asistenta pedagoga hledáme lidi, kteří jsou schopni a ochotni naslouchat dětem, rodičům i kolegům. Dokáží zpětnou vazbu dávat, ale i přijímat. Není jim cizí respektující komunikace a dokáží řešit problémy konstruktivním způsobem. Sháníme fajn parťáka, který by byl oporou nejen pro naše děti, ale i průvodce.

Koho hledáme?

  • uvítáme lidi, kteří mají zkušenost s prácí s dětmi
  • výhodou je pedagogické vzdělání či rekvalifikační kurz na asistenta pedagoga
  • nejlépe se mezi nás hodí lidé zvídaví, učenliví a optimističtí, odolní, trpěliví, aktivní a zodpovědní, se smyslem pro humor

Co nabízíme?

  • smysluplnou práci
  • velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt
  • skvělé kolegy a fajn žáky
  • nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • mzda je 25 0000 Kč + 1600 příspěvek na stravování.
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Jak to u nás chodí

Mrkněte se na blogu Smysl v práci, server Atmoskop  a více o ScioŠkolách.

To zní skvěle, co je potřeba udělat?

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, pošlete nám své CV, ve kterém kromě obvyklých údajů uveďte i všechny zkušenosti s prácí s dětmi i ty, které se zdají méně důležité (klidně i s vlastními dětmi – také důležitá zkušenost).

V motivačním dopisu nám, prosím, napište odpovědi na dvě otázky:

Na co bych se v práci asistenta průvodce nejvíce těšil/a?
Z čeho bych měl/a v práci asistenta průvodce největší obavy?

Těšíme se na vaše odpovědi (motivační dopis s odpověďmi na otázky + životopis), které nám, prosím, zašlete do 27. 10. 2022.

Více informací

a jak se přihlásit? 

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám zašli do 27. 10. 2022.