ŠVP

Školní vzdělávací program (ŠVP)

Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání (RVP) je i pro nás závazný. I když k němu máme řadu dílčích výhrad, je na něm pozitivní, že je natolik otevřený, že umožňuje sestavit Školní vzdělávací program ScioŠkoly (ŠVP), aniž bychom museli ustupovat z našich principů.

ŠVP připravují především ti, kdo budou ve škole pracovat – průvodci a ředitel. Zahrnuje v sobě všechny obvyklé vzdělávací oblasti a je doplněn také o množství témat a dovedností, které pokládáme za nutnou součást vzdělání – komunikace, rozvoj kreativity, učební autonomie a další…

Jak být dobrým rodičem?

Daří se vám vždy přiměřeně reagovat na dětské emoce? Víte, co znamená být rodičem ve své síle? Přijďte 20. února v 16:00 do jihlavské ScioŠkoly a vše se dozvíte. Úspěšná př..

Vstup do Edookitu edookit