Naše škola

My jsme ScioŠkola!

Patříme do rodiny ScioŠkol.  Rozrůstáme se a nabízíme tak možnost studia  i žákům z dalších regionu. Nyní nás najdete i v královském městě Jihlavě. Těšíme se na možnosti, které nám Jihlava může nabídnout (divadla, galerie, muzea, parky), zkrátka na výhody nepřerostlého města.  Rádi dětem budeme ukazovat svět bezpečný a pravdivý a pokud možno nejen z prostředí učeben, ale i z reálného života.

Jihlavskou ScioŠkolu najdete na adrese: Havlíčkova 1395/30. Pro Jihlaváky: Sídlíme v části areálu zvaném Stříbrné terasy.  Ostatním v orientaci určitě pomůže i prodejna Billy umístěná hned naproti přes ulici.

Děti u nás mají k dispozici zázemí několika učeben či chcete-li studoven. Zapomenout nesmíme ani na velkou hernu a samozřejmě jídelnu a další zařízení.

Rádi podporujeme individualitu každého člověka a jeho zájmy, tak, aby se v životě neztratil, ale aby mu zůstalo i jeho nadšení a koníčky.

Pokud Vás jihlavská ScioŠkola zaujala, podívejte se na naší koncepci.

Neváhejte se na nás obracet s vašimi dotazy: jihlava@scioskola.cz