Radka Matějíčková – zástupkyně ředitelky

radka.matejickova@scioskola.cz

Čím jsem chtěl/a být, když jsem byl/a malý/á?

Pravděpodobně se mi nevyhnulo období princezny, doktorky, zvěrolékařky, nebo učitelky. Na jedno nejoblíbenější povolání si nepamatuju. Ale vzpomínám si na křídou pokreslený nábytek, třídnici i opravování písemek….

Co mám na starost ve ScioŠkole?

Zastupuji ředitelku školy.  Usiluji o to, aby ve škole fungovaly mezilidské vztahy a komunikace mezi průvodci, dětmi, rodiči napříč. Na starosti budu mít i webové stránky.

Co mě v životě baví a naplňuje?

Mám ráda život samotný. Čím dál víc si uvědomuju, jak je lidská existence z pohledu času evoluce čas omezený. Nechci se nechat zatěžovat věcmi, které nedokážu ovlivnit, ale chci si užívat každý den, každý okamžik. Nejlépe mezi lidmi a ještě lépe s lidmi někde v přírodě. Ráda se nechám fascinovat lidským poznáním, vědomostmi a dovednostmi. Ráda prostě žiju s očima dokořán a pusou připravenou na otázky. Jo a taky se ráda směju a beru věci s nadhledem :o)

 

Naši prvňáčci

Na nástup do školy se nezapomíná. Patří k nejvíce emotivním zážitkům v lidském životě, vzpomínat na něj budou žáčci i jejich rodiny. Deník ve svém seriálu zaznamenal, jak se dař..

Kontakt

Vstup do Edookitu edookit Informace o ochraně osobních údajů GDPR ZDE .