Michal Ryneš – průvodce

michal.rynes@scioskola.cz

Živě si pamatuji, že jako lidské mládě jsem vždycky chtěl poznávat přírodu a starat se o zvířata a rostliny.  Hltal jsem přírodovědné dokumenty a trávil život venku na louce a v lese.

Mám velkou radost, že mi to pořád zůstalo:-)

Ve ScioŠkole především rád předávám radost z objevování.  Každý z nás má svůj jedinečný dar, rád s každým člověkem prohlubuji ten jeho. S dětmi se potkáváme v projektech, v odpoledním čase při kroužku grafiky a také působím jako asistent pedagoga při češtině, matematice a angličtině a jako kolejář Duhových jednorožců.

Naplňuje mě být v souladu s lidmi kolem mě.  Rád čtu a poznávám nová místa – určitě tedy i cestování či v současnosti  – můj domov a práce s ním spojená.