Kateřina Kraclová – průvodkyně

katerina.kraclova@scioskola.cz

Jako malá jsem chtěla mít cukrárnu, pak jsem přešla přes fáze-chci být zpěvačkou, modelkou, obhájkyní chudých, až po maminku a paní učitelku. Sny se mi plní. Mám tři děti a dělám průvodce ve ScioŠkole.

R. Rolland napsal, že každý má právo na svůj stín a na kus slunce a tohle poselství chci šířit dál. Mým úkolem je pomáhat dětem i průvodcům cítit se ve škole dobře, vycházet spolu, učit se jeden od druhého a bourat bariéry způsobené speciálními vzdělávacími potřebami.

Především mě baví žít a žít naplno se vším, co k životu patří. A taky moc ráda spím :o)