Ondřej Jahoda – průvodce

ondrej.jahoda@scioskola.cz

Jako malý jsem si přál být superhrdinou. Můj nejoblíbenější superhrdina byl Superman, protože umí létat, je silný a má laserový zrak. Představoval jsem si, že mám tyto vlastnosti a pomáhám zachraňovat svět.

Ve ScioŠkole mám na starost matematiku Hejného metodou. Jsem kolejníkem koleje BaW. Odpoledne chodím s dětmi do sokolovny a jsem při ruce, když děti potřebují radu v karetní hře Magic, která na škole hodně jede.

Nejvíce mě na životě baví samotný život a s ním všechna překvapení , která přináší. Naplňuje mě být sám sebou a pomáhat vytvářet ze světa lepší místo k životu.