Hana Doležalová – průvodkyně

hana.dolezalova@scioskola.cz

Čím jsem chtěla být, když jsem byla malá?
Vzpomínám si, že jsem milovala stavění domečků z větví keřů, hraní na obchod a běhání v lese.
Ráda jsem stále něco kutila v tátově dílně-stloukala dřevo hřebíky a vyráběla poličky… Také jsem chtěla zachraňovat svět a chránit ty, kterým někdo ubližoval.

Objevuji s dětmi krásu české řeči a světa umění.  Kromě češtiny se s dětmi potkávám při projektech, kde nabízím výtvarné aktivity. A jsem kolejník.

Čím dál víc mě naplňuje jen tak být v přírodě, pozorovat ji, nořit se do ní a radovat se z její krásy.
Baví mě hrát se svými dětmi badminton a jiné hry, být s nimi, povídat si. Ráda se směju, zpívám, tvořím a tančím.